Uw aanvraag voor prijs en levertijd

Vul dan onderstaand formulier zo volledig mogelijk in. U krijgt dan geheel vrijblijvend antwoord op uw vraag.
Uiteraard kunt u ook telefonisch contact op nemen met onze verkoopadviseurs. Zij helpen u graag verder.

Aanvraagformulier (vrijblijvend)

Naam*
Bedrijf
Plaats
Telefoon
E-mail*
Merk auto
Type/model auto
Bouwjaar
Chassisnummer
Onderdeel
Opmerkingen
Foto upload 1
Foto upload 2
Foto upload 3
Foto upload 4
Foto upload 5
  
 

* Verplichte velden

Ruud van der Pol
Managing director

Verkoop onderdelen & accessoires
Hard to find parts
Inkoop & promotie
e. ruud@catalina.nl
t. +31 (0) 478-515000

Peter Ewals
Managing director

Financiele adm. & pz
e. peter@catalina.nl
t. +31 (0) 478-515000

Sindy van de Ven
Office manager

Verkoop onderdelen & accessoires
Hard to find parts
Order administratie
e. sindy@catalina.nl
t. +31 (0) 478-515000

Jeroen Moelands
Sales representative

Verkoop onderdelen & accessoires
Hard to find parts
Order administratie
e. jeroen@catalina.nl
t. +31 (0) 478-515000

Wilco Boumans
Sales representative

Verkoop onderdelen & accessoires
Hard to find parts
Order administratie
e. wilco@catalina.nl
t. +31 (0) 478-515000

Jordy Kuntzelaers
Logistic Specialist

e. jordy@catalina.nl
t. +31 (0) 478-515000

 

Uw internetbrowser is verouderd.

Voor een goede weergave is een recente versie van uw browser vereist.